Kontakt

Prevádzkovateľ obchodu elektrobicykle-riki.sk
SURETE s r.o.
Štefana Králika 3,
841 08 Bratislava
Tel: 0948 327 272, 0907 807 926
info@elektrobicykle-riki.sk

O nás

Sme nadšenci do elektromobility, preto sa snažíme našim zákazníkom priniesť ten najlepší pomer kvality a ceny produktov v kategóriách elektrobicyklov a elektrokolobežiek. Nakoľko sme tiež sami častokrát nakupovali v rôznych internetových obchodoch, vieme, čo nám na nich vadilo a práve to sa u nás snažíme odstrániť a nerobiť. Najčastejším problémom je komunikácia, ktorú sa u nás snažíme mať na čo najvyššej možnej úrovni. Nebojte sa nás preto čokoľvek opýtať.
Nehrajeme sa na najväčšieho predajcu, no vďaka tomu vieme garantovať, že ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a vážime si všetkých rovnako. Sme tu ako pre bežných ľudí, ktorí s elektrobicyklami alebo elektrokolobežkami nemajú doteraz žiadnu skúsenosť, no rovnako aj pre skúsených ebikerov.
Aj napriek stále sa zvyšujúcej kvalite výroby si nedovoľujeme predávať elektrobicykle a elektrokolobežky bez našej vlastnej výstupnej kontroly – supervízie. Každý kus je pred predajom skontrolovaný a odborne nastavený našimi vyškolenými technikmi. Výsledkom je že od nás dostanete plne funkčný a nastavený elektrobicykel či elektrokolobežku pre okamžité a bezproblémové používanie.

Kontaktný formulár